SKURSKI Paweł (ur. 1978)
cena wywoławcza: Wykup abonament
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
olej, płótno;
100 x 130 cm
sygn. na odwrocie: Paweł Skurski
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
tempera/papier,
25 x 33 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p.d.: `PAWEŁ SKURSKI 2003`
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
tusz na papierze
18,5x24 cm
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
olej, płótno
140 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Paweł Skurski 2009
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
olej na płótnie
140 x 200 cm
sygnowany na odwrocie Paweł Skurski, 2009/ Dom słońca, 140 x 200 cm
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
tempera/płótno,
100 x 100 cm
sygn. p.d.: `PAWEŁ SKURSKI`,
opisany na odwrocie: `Paweł Skurski | W pracowni malarza, 2003 | Tempera, 100 x 100`
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
tusz, papier, 36,5 x 26,5 cm w (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: PAWEŁ SKURSKI 2003
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
tusz, papier,
36,5 x 26,5 cm w (w świetle passe-partout);
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
tempera, płótno, 110 x 140 cm;
sygn. na odwrocie: P. Skurski
SKURSKI Paweł (ur. 1978)
W pracowni Helmuta Newtona: Fotograf, żona, modelka 2003
tempera, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na rewersie: Paweł Skurski 2003