1 zł
2 600 000 zł

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Kompozycja II, 1968

olej, płyta, (relief); 68 x 108 cm;
sygn. i dat. l. d.: R.MODZELEWSKI 1968
na odwrocie papierowa nalepka z ręcznie wypisanymi informacjami o pracy tytułem: KOMPOZYCJA II, wymiarami i techniką

cena wywoławcza: Wykup abonament

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Tragon (1959)

sygn. dat. p.d.
technika własna, płótno
62x51

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Kompozycja II (1968)

sygn. dat. l.d
technika własna, pilśnia
68x108

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Kompozycja fakturalna, 1988 r.

technika własna, płyta, 52 x 63 cm
sygn. I dat. p.d.: Roman Modzelewski 1988

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Ostatnia decyzja, 1986

technika własna, płótno;
34,5 x 46 cm, 55 x 65 cm (wymiar w ramie autorskiej);
sygn. i dat. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1986
na odwrocie nalepki z wystaw: W kręgu Strzemińskiego Kraków, Galeria Pryzmat ZPAP O. Krakowski 13 czerwca - 4 lipca 2014

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Kompozycja, 1982

technika własna (olej, włókno szklane), płótno; 50 x 61 cm;
sygn. i dat. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI / 1982
na odwrocie nalepka z galerii PROGRAM GALERIA SZTUKI z numerem 35

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Ostatnia decyzja (1986)

sygn. dat. l.d.
technika własna, płótno
34.5x46 cm

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Kompozycja abstrakcyjna

olej/płótno, 44 x 22 cm
sygnowany l.d.: `ROMAN MODZELEWSKI`

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Autoportret, 1940

ołówek, papier;
27,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis ołówkiem p. d.: Roman Modzelewski / ...? 1940

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Martwa natura, 1989

olej, tektura;
50 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1989

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Kompozycja, 1990 r.

technika własna, płyta, 48 × 61 cm
sygn. i dat. p. d.: ROMAN MODZELEWSKI 1990

Estymacja: 12 000 - 14 000 zł

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Kompozycja przestrzenna

rzeźba, gips,
36 x 36 x 40 cm

OPINIE :
potwierdzenie autorstwa przez H. Modzelewską

Estymacja: 24 000 - 28 000

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Projekt

akwarela, gwasz, kredka, papier, 34 x 24 cm (arkusz);
sygn. l. d.: ROMAN MODZELEWSKI

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

technika włana, relief, olej/płyta pilśniowa,
52 x 63 cm
sygnowany i datowany p.d.: `ROMAN MODZELEWSKI 1988`

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Kompozycja abstrakcyjna

olej/płótno,
44 x 22 cm

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Kompozycja przestrzenna nie

sygnowany (potwierdzenie autorstwa przez H.Modzelewską)
gips
36x36x40

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Martwa natura

olej, płótno;
50 x 60,5 cm
sygn. na odwrocie: ROMAN MODZELEWSKI
na odwrocie nalepki Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Kompozycja, 1990 r.

technika własna, olej, relief/płyta pilśniowa, 48 x 60 cm
sygn. i dat. p.d.: `ROMAN MODZELEWSKI 1990`

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Fotel, 1961/ 2001

włókno szklane, żywica epoksydowa, metal,
73 x 110 x 110 cm

MODZELEWSKI Roman (1912-1997)

Kompozycja, 1990

technika własna, płyta,
48 x 60,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: ROMAN MODZELEWSKI 1990

liczba obiektów: 58