KALINOWSKI Tadeusz (1909 Warszawa -1997 Poznań)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, sklejka,
57 x 55 cm;
sygn. na odwrocie: T. KALINOWSKI
Kompozycja abstrakcyjna, 1975 r.
olej/płótno,
45 x 60 cm
sygnowany i datowany l.d..: `T. Kalinowski | 1975`
opisany na odwrociu: `T KALINOWSKI | 1975 | 44,5 x 59,5 | 290`
linoryt 3-25,
39x 28
olej na płótnie
51x60cm
olej/płótno,
110 x 80 cm
sygnowany i datowany p. d.: `T. KALINOWSKI 1972`
Kompozycja streficzna nr 7, 1966
linoryt, 23,5x36cm
linoryt, 19,5x37cm
olej, płótno, 50 x 64 cm;
sygn. i dat. l.d.: T. Kalinowski 1972; opisany na odwrocie
olej, płótno
50 x 64 cm;
olej/płótno,
80,5 x 64,5 cm
sygn. i dat. p.d.: `T. KALINOWSKI 1955`
olej, płótno, 50 x 60 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie
akryl/płótno, 50 x 69 cm
sygnowany i datowany p. d.: `T. Kalinowski 1968`