WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
olej, płótno,
60x90 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
akryl, olej, płótno, syg. i opisany na odwrocie, 50x87 cm
WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
akryl, tempera, 60x40 cm
WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
olej, płótno, 100x73 cm
WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
akryl, olej, plótno,
145 x 110 cm
na odwrocie na plótnie napis: Piotr Wachowski | "Spotkanie" | 2003 | akryl, olej, plótno
WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
akryl, płótno, 80x100 cm
WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
olej, płótno, 150 x 100 cm;
sygn. i opisany na odwrociu
WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
akryl, olej, tempera, płótno, 90, 5 x 140 cm;
sygn. i opisany na odwrociu
WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
akryl, płótno, 141 x 138 cm;
sygn. i opisany na odwrociu
WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
tempera, olej, płótno,
65x80 cm
WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
akwarela,
38x64 cm
WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
olej, akryl, płótno,
wymiary: 113 x 146 cm
WACHOWSKI Piotr (ur. 1976r.)
akryl, płótno, farba fluorescencyjna
wymiary: 60x50 cm