CIEŚLEWSKI Tadeusz (ojciec) (1870-1956)
akwarela, ołówek/papier, 33 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'T. Cieślewski | NAŁĘCZÓW 1951'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier, 13,8 x 17,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'T. Cieślewski'
akwarela/papier, 48 x 63 cm
sygnowany p.d.: 'T.Cieślewski'
rysunek piórkiem, akwarela, 20 x 27 cm,
sygn. p.d.: Kamieniec Podolski | T. Cieślewski
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
akwarela, gwasz, ołówek/papier, 16,3 x 22,3 cm (w świetle passe-partout)
Marywil - Pałac Jabłonowskich w Warszawie, 1936 r.
akwarela, ołówek, tusz/papier, 33 x 23 cm
sygnowany i datowany p.d.: '1936 T. Cieślewski'
Zestaw 22 rysunków, szkicy i akwarel oraz jeden ex libris
kredka, ołówek, flamaster, akwarela, papier, różne wymiary.
tematyka: Warszawa, architektura, wnętrza, statek,
załączony dodatkowo ex libris
akwarela, ołówek, papier; różne wymiary;
część prac sygn. T. Cieślewski;
Śpiąca / czytająca - Zofia Cieślewska - zestaw 3 prac
1. Śpiąca, ołówek, akwarela, papier; 13 x 22 cm;
sygn. i dat. p. d.: TCieślewski / 1947 (?);
2. Twarz śpiącej, akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę; 12,5 x 19 cm;
T. Cieślewski / Najukochańszej Zosieńce 1947;
3. Czytająca, akwarela, tusz, piórko, papier; 15 x 19,5 cm w świetle oprawy.
Akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 30 x 40 cm
Sygnowany p.d.: T.Cieślewski
Akwarela, kredka, ołówek, papier; 20,7 x 28,5 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.; T.Cieślewski; l.d.: niebo pogodne z jasnymi chmurami , strona zachodnia po południu
Ołówek, akwarela, karton; 14,5 x 17,5 cm
Tusz, piórko, akwarela, ołówek, papier w kratkę; 16 x 10,5 cm
WIDOK NA POŁUDNIOWĄ PIERZEJĘ RYNKU STAREGO MIASTA
Akwarela, tusz, ołówek, karton; 14,3 x 19 cm
Rysunek dwustronny: PEJZAŻ Z DRZEWEM / WIDOK MIEJSKI
Akwarela, ołówek, tusz, piórko, papier; 21 x 29,5 cm
Fotografia; 18 x 24 cm
Pochodzenie: za spuścizny po Tadeuszu Cieślewskim
Tusz, piórko, ołówek, kredka, papier; 27 x 21 cm
Sygnowany p.d.; T.C.