SKOCZEK-WOJNICKA Mira (ur. 1959, Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 45 x 50 cm, sygn.
Wśród figur geometrycznych, 2013 r.
olej/płótno, 30 x 40 cm
sygn. p. d. mira 2013
Portret wewnętrzny albo ruda R. w czerwieni.
olej, collage na płótnie
80 x 73 cm
olej, płótno; 46x65 cm
sygn. na odwrocie: "CZERWONE NIEBO" 2014/ 46x65 cm, OLEJ, MARIA SKOCZEK-WOJNICKA
olej/płótno, 63 x 70 cm, sygn.
akwaforta, akwatinta, papier, 5/60, 67 x 49 cm,
sygn. p.d.: Mira Skoczek-Wojnicka
olej na płótnie, 30 x 30 cm
Pawana na śmierć infantki, 2011
akwaforta, akwatinta, 4/10, 70 x 100 cm,
sygn. u dołu: Mira Wojnicka
digital print, 70 x 100 cm
Rozważania o geometrii VII - dla Leonarda
pastel, papier, 70 x 100 cm
Portret z pomarańczowym kwadratem, 2011 r.
olej/płótno,
40 x 60 cm,
sygn.
olej na płótnie
50 x 65 cm
olej/płótno
60 x 50 cm,
olej/płótno
60 x 50 cm
sygn.
Rozważania o geometrii VII renesansowa równowaga, 2011
olej na płótnie, 65x81 cm