OTRĘBA Ryszard (ur. 1932, Suszec)
Dyptyk z serii Relacje, 2009 r.
"Relacje II"
druk cyfrowy, 4/20
70 x 50 cm
sygn.
"Relacje VII"
druk cyfrowy, 5/20
70 x 50 cm
sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Wyodrębnienie sygnału II (1987)
sygn. dat.p.d.,
gipsoryt (AP V),
61.5x42.8 cm
Rzekome znikanie przedmiotu II, 1990
Gipsoryt na bibule;
wym.: 795 x 580 mm;
sygn. oł. p.d.: Otręba 1990, tyt., techn. num. l.d.: 8/50.
Gipsoryt na bibule;
wym.: 750 x 530 mm;
sygn. oł. p.d.: Otręba 1977, tyt. i num. l.d.: II-9/25.
Gipsoryt na bibule;
wym.: 720 x 530 mm;
sygn. oł. p.d.: Otręba 1967, tyt. i num. l.d.: 11/25.
rysunek, ołówek, technika mieszana/papier,
60 x 45 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Otręba 91` w l.d.: `rysunek 1`
Dyptyk: Wyodrębnienie sygnału 9 i 10, 2010 r.
druk cyfrowy,
4/30,
70 x 50 cm,
sygn.
druk cyfrowy
55,5 x 80 cm
druk cyfrowy, 5/20, 100 x 70 cm, sygn.
gipsoryt/papier
70 x 50 cm (arkusz)
sygn. i dat. p.d.: `Otręba 79`, w l.d. napis: `powrót (druk wypukły) 60/100`
druk cyfrowy,
4/20, 100 x 70 cm,
sygn.
wydruk komputerowy, 80 x 60 cm, 2005
Otręba Ryszard - ur. 1932. Emerytowany prof. Wydziału Form Przemysłowych.
Poszukiwanie figury i tła (1994)
sygnowany, datowany p.d.
gipsoryt
73.5x51.5
rysunek
63x49 cm