ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Studia do rytuałów codzienności, 2001
Olej, płótno naklejone na karton;
wym.: 33 x 27 cm;
na odwrocie sygn. i opis autorski.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
akwaforta, akwatinta, odprysk, sucha igła, papier
24,4 x 32,3 cm
edycja: 16/50
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
olej, tempera, płótno,
65 x 92 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: ROMUALD ORAMUS/ "CZTERY GRACJE"-/BACHANALIE-XVI/1988 /Romuald
Oramus / 65 x 92 cm, olej, tempera
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
olej, tempera, płótno, 89 x 116 cm;
sygn. na odwrocie: R. Oramus
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Akwaforta, akwatinta;
wym.:145 x 240 mm;
sygn. i dat. oł. p.d.: Romuald Oramus 1982/84, egz. 3/50. Lit.: "Romuald Oramus. Grafiki z lat 1981-99", katalog wystawy, Kraków 2009.
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Akwaforta, akwatinta, odprysk;
wym.: 175 x 245 mm;
sygn. oł. śr.d.: Romuald Oramus, dat. oł. p.d.: 1983-84; egz. 13/25. Lit.: "Romuald Oramus. Grafiki z lat 1981-99", katalog wystawy, Kraków 2009.
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
wym.: 282 x 425 mm;
sygn. oł. śr.d.: Romuald Oramus, dat. oł. p.d.: 1983-84, egz.: 6/25. Lit.: "Romuald Oramus. Grafiki z lat 1981-99", katalog wystawy, Kraków 2009.
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Akwaforta, akwatinta, sucha igła (wersja kolorowa);
wym.: 103 x 138 mm;
sygn. i dat. oł. p.d.: R. Oramus, 1987-90/2009, egz. 17/50. Lit.: "Romuald Oramus. Grafiki z lat 1981-99", katalog wystawy, Kraków 2009.
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Akwaforta, akwatinta (wersja kolorowa);
wym.: 113 x 130 mm;
sygn. i dat. oł. p.d.: R. Oramus 1987-90/2009, egz. 13/50. Lit.: "Romuald Oramus. Grafiki z lat 1981-99", katalog wystawy, Kraków 2009, s. 72.
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Akwaforta, akwatinta, odprysk, sucha igła (wersja kolorowa);
wym.: 240 x 322 mm;
sygn.i dat. oł. p.d.: Romuald Oramus 1987-90/2007, egz. 15/5. Lit.: "Romuald Oramus. Grafiki z lat 1981-99", katalog, Kraków 2009.
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
wym.: 238 x 322 mm;
sygn.i dat. oł. p.d.: Romuald Oramus 1987-90/2007 , egz. 15/50. Lit.: "Romuald Oramus. Grafiki z lat 1981-99", katalog wystawy, Kraków 2009.
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
z cyklu "Rytuały codzienności" XVI
olej, płótno,
100 x 140 cm;
sygn. l. d.: monogramem: R wpisane w O;
na odwrocie opis obrazu, autorski podpis: Romuald Oramus
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
olej, płótno, 100 x 140 cm;
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
olej, tempera, płótno, 65 x 92 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: ROMUALD ORAMUS/ "CZTERY GRACJE"-/BACHANALIE-XVI/1988 /Romuald Oramus / 65 x 92 cm, olej, tempera
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
Rytuały codzienności XXX, Wakacyjne wspomnienia 2003
olej, płótno, 80 x 130 cm;
sygn. p.d.: monogramem R wpisane w O;
na odwrocie opis autorski
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
akwaforta, akwatinta, papier czerpany
14 x 18,8 cm (wymiar arkusza);
sygn. u dołu: e/a - Uczta - V Romuald Oramus `84
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
olej, tempera, płótno, 54 x 73,5 cm; sygn. p.d.: R. Oramus;
na odwrocie napisy autorskie
ORAMUS Romuald (ur. 1953)
olej, tempera, deska, 73 x 54 cm; sygn. p.d.: R. Oramus (wzdłuż krawędzi)
na odwrocie napisy autorskie