CHRZANOWSKI Antoni (1905-2000)
olej, tektura; 69,5 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Chrzanowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
WIDOK NA KOŚCIÓŁ MARIACKI W KRAKOWIE, 1942
Akwarela, papier; 35 x 38cm
Sygnowany p.d.: A.Chrzanowski 942 | Kraków
akwarela, papier, 47 x 32,5 cm w świetle passe-partout;
sygn. i dat. p. d.: Jastornia VII. 934/A. Chrzanowski
Widok z Bukowiny na Tatry, 1946
akwarela, papier; 29,5 x 44,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis p. d.: Antoni Chrzanowski 1946/ "Hawrań - Murań Ladowy" z Bukowiny
Kościół Mariacki w Krakowie, 1934
tech. mieszana, karton, 60 x 47 cm,
sygn. i dat. p.d.: A. Chrzanowski 934 / Kraków
Kościółek w Rajbrocie, 1939 r.
akwarela/papier, 30 x 43 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'Antoni Chrzanowski 939 | Rajbrot'
Stary kościół wśród drzew (1963)
sygn. dat. l.d.
akwarela, papier
30.5x41 cm
Tulipany w białej wazie, 1944 r.
akwarela/papier, 62 x 78 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Antoni Chrzanowski | Kraków 1944`
zdobiona rama, lekkie odpryski farby na ramie, za szkłem
Cerkiew św. Jakuba w Powroźniku, 1943
akwarela, papier; 48 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis l. d. (ołówkiem): A. Ch. / Powroźnik k. / Krynicy 943
Cerkiew św.Jakuba w Powroźniku (1948)
sygn. dat. l.d.
akwarela, papier
48.5x67 cm
akwarela, papier;
42 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Antoni Chrzanowski / Dębno 1984
akwarela, papier, 43 x 59 cm,
sygn. p.d.: Antoni Chrzanowski Kraków 1988
Wnętrze kościoła św. Barbary w Krakowie
akwarela, papier, 64 x 44 cm,
sygn. l.d.: Antoni Chrzanowski 1946 Kościół św. Barbary
Ulica Floriańska w Krakowie, 1984
akwarela, papier, 34,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Antoni Chrzanowski 1984 / Kraków - ul - Floriańska z podcieniem
akwarela, papier, 42,5 x 35 cm, sygn. l.d.: Antoni Chrzanowski 1984
Witraż Bóg Ojciec Stanisława Wyspiańskiego w kościele Franciszkanów w Krakowie, 1944
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 72 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Antoni Chrzanowski / Kraków 1944
akwarela, papier, 45,7 x 59,4 cm,
sygn. p.d.: Antoni Chrzanowski Kraków 1969
akwarela/papier, 59 x 47 cm
sygnowany p.d.: `Antoni Chrzanowski | 22.V.`
Estymacja: 3 500 - 5 000 zł