BREITENWALD Roman Antoni (1911-1985)
Wiosenna przejażdżka, ok. 1970
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: RBreitenwald
cena wywoławcza: Wykup abonament
Patrol ułana z korpusu Ochrony Pogranicza
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. l. d.: RBreitenwald
olej, tektura, 36 x 48 cm,
sygn. p.d.: R. Breitenwald
Olej, pilśnia; 61 x 101 cm
Sygnowany p.d.: R.Breitenwald 1949
olej/płótno, 39 x 34 cm
sygnowany i datowany l.g.: `R. Breitenwald | 1973`
olej, płyta malarska, 40 × 30,5 cm
sygn. l. d.: R. Breitenwald
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: `R. Breitenwald`
Bryczka na dworskim podjeździe, 30./40. XX w.
Olej, tektura; wym.: 35,8 x 50 cm;
sygn. l.d.: R. Breitenwald; na odwrocie szkic ołówkiem przedstawiający osiodłanego konia przywiązanego do ogrodzenia.
olej, tektura; 49,5 x 69,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: RBreitenwald 1937
olej/płótno, 50 x 72 cm
sygnowany i datowany p. d.: `R. Breitenwald | 1937`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: RBreitenwald;
na odwrocie nalepka autorska z potwierdzeniem zgłoszenia obrazu na wystawę przez artystę z tytułem i adresem zamieszkania: Miechów, Jagiellońska 13