MACHOWINA Kazimierz (ur. 1938r.)
ołówek, 30 x 20 cm, sygn.
Dar Galerii Raven.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ołówek, papier, 30 x 42 cm (arkusze); sygn. i datowane: 1996/97
ołówek, 69 x 50 cm, sygn.
akryl/papier, 30 x 20 cm, sygn.
ołówek/papier,
42 x 29,5cm