PAŁKA Witold (1928-2013)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 49 × 39 cm
sygn. p. d.: Pałka W.
PAŁKA Witold (1928-2013)
akwarela/papier, 45 x 59 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Pałka'
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. p.d.: Pałka W.
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 46 x 38 cm,
sygn. p.g.: Pałka W.
Obraz ze zbiorów rodziny artysty.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej na płótnie
Blejtram o średnicy 50 cm
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. g.: Pałka W.
na odwrocie nalepka autorska
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno; 48,5 x 59,5 cm;
sygn. p. g.: Pałka. W / 1980
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.g.: Pałka W
PAŁKA Witold (1928-2013)
Oaza. Kompozycja figuralna I, ok. 1969
olej, płótno, 100 x 110 cm,
sygn. p.g.: Pałka W.
Na odwrocie drukowana naklejka BWA w Katowicach, ul. Dworcowa 13, tel. 323-41, wypełniona czerwonym długopisem: Witold Pałka / Katowice / Kompozycja figuralna I / olej / 100 x 110.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.g.: Pałka W.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 98,5 × 72 cm
sygn. p. d.: WITOLD PAŁKA
na odwrocie nalepka z opisem pracy
PAŁKA Witold (1928-2013)
Dziewczyna w czerwonej sukience
olej, płótno, 94x54 cm
sygn. p. d.: Pałka. W , dat.:81
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej, płótno, 80x60 cm,
sygn. p.g.: Pałka W. Datowany na blejtramie 2006 r.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 55 x 80 cm
sygn. i dat. p. d.: W. Pałka/70