ZIELIŃSKI-JURRY Jerzy Ryszard (Kazimierzowo k. Kielc 1943 - Warszawa 1980)
I Litografia;
19,5 x 19,3 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem p.d.: JURRY 64, l.d.: litografia 2/10
II Litografia;
23,7 x 24 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem l.d.: JURRY, p.d.: litografia 62
III Litografia;
19,5 x 19 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem l.d.: JURRY, p.d.: litografia 3/10
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
80.5 x 100.2 cm
Na odwr. na płótnie napis autorski: JERZY RYSZARD ZIELIŃSKI | "STAW W PYRACH" | JURRY | 71
olej, płótno,
47.5 x 72 cm
Na odwr. na płótnie napis: "TAK POWSTAJE A" | jurry | 10.II.71 oraz mało czytelnie: JURRY ZIELIŃSKI | WAWA | Puławska 557
akryl, płótno, 48 x 72 cm; na odwrocie napis: Jurry Zieliński, podpis oraz data: 10.II 71
Olej na płótnie 48 x 72,5 cm
Sygnowany na odwrocie - Jurry / 10.II.71"