WOŹNIAK Ryszard (ur. 1956 r., Białystok)
tempera/karton,
100 x 70 cm,
sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
fotografia sygnowana, edycja 6,
27x20 cm
Patrzeć, widzieć, wiedzieć Żyrafy, 2000
akryl
60x73 cm
litografia, akwarela
35x50 cm
Być dziewczyną prezydenta, 2000
Akryl, płótno
wym.: 74 x 60 cm
sygn., datowany i tytułowany na odwrocie.
wydruk komputerowy, akryl/papier,
30 x 22 cm,
olej/płótno
160 x 120 cm
sygn. dat i opis na odwrocie: `RYSZARD WOŹNIAK / W ŚWIźTYNI SZTUKI / (dla J.MODZELEWSKIEGO) / 1990, olej, 160 x 120 cm`
olej/płótno,
130 x 150 cm
sygnatura i opis autorski na odwrocie oraz stempel MNW
Patrzeć, widzieć, wiedzieć Żyrafy
akryl
60x73 cm
2000 r.
litografia podmalowana akwarelą, papier, 59,5 x 40 cm (arkusz); opisana u dołu: Ryszard Wo¼niak / Geniusz-system / lito + akwarela 1999 (cienkopisem)
akwarela, 30 x 21 cm, sygn.
Z cyklu: Przed Malewiczem klęczy dziś cały świat..., 2001 r.
akwarela, 20 x 14 cm, sygn.
akryl, 73 x 60 cm, 2000r.
Być dziewczyną prezydenta, 2000 r.
akryl, olej/płótno, 73 x 60 cm, sygn.
Cykl: Przed Milewiczem klęczy dziś cały świat dużo jest falsyfikatów, mało zaś oryginałów, 2001r.
akwarela,
20 x 15 cm,
sygn.
PIERWSZY KOLONIZATOR MARSA 1984 r.
Olej na płótnie
100 x 80 cm
Sygnowany na odwrocie - " PIERWSZY KOLONIZATOR KOLONIZATOR MARSA | 1984 | olej, 100 x 80 cm | MARSA | 1984 | olej, 100 x 80 cm | RYSZARD RYSZARD WOŹNIAK"