TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
akwarela/papier, 39,5 x 54 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Jan Tarasin 89'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAN TARASIN 89| SUMUJĄCE SIĘ WĄTKI'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier, 38,5 x 48,5 cm w świetle passe – partout
sygn. śr.d.: "Jan Tarasin 98"
gwasz/papier, 22 x 44,5 cm
sygn. p.d.: "Tarasin 77"
grafika, sitodruk, papier, 40 x 60 cm,
sygnowany i datowany u dołu: J. Tarasin 1990
* droite de suite
grafika, sitodruk, papier
42 x 30,5 cm
sygn. p.d.
Rozmnażające się zapisy 1, 1987/92
olej, płótno, 180 x 140 cm, sygn. p.d.: J. Tarasin 87
opisany na odwrocie: JAN TARASIN 87/92 | ROZMANŻAJĄCE SIĘ ZAPISY I; nalepki wystawowe z Zachęty i Płockiej Galerii Sztuki
serigrafia, papier;
39,8 x 59,3 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. ołówkiem l. d.: JTarasin 1976
na odwrocie napis autorski ołówkiem: Jan Tarasin / Gry i zabawy 1976
akwarela, papier, 38 x 55 cm,
sygn. i dat. l.d.: JTarasin 82
autooffset, papier, 29 x 41 cm, syg. ołówkiem p.d.: JTarasin
pastel, papier krem.
50 x 70 cm
sygn. l.d.: JTarasin 93
na odwr. oprawy p.d. napis oł.: Jan Tarasin | 1993 | „Sytuacje I“, l.g. oł. tytuł nie odnoszący się do pracy
olej, płótno
73 x 59,5 cm
sygn. p.d.: Jan Tarasin 90
sygn. na odwr. na płótnie p.g.: JAN TARASIN | 1990 „MAGAZYN“
olej, płótno, 60 x 92 cm
sygn. l.d.: Jan Tarasin 83
opisany na odwrocie: JAN TARASIN SYTUACJA VIII-83
olej, płótno, 100 x 160 cm
sygn. p.d.: Jan Tarasin 2000
opisany na odwrocie: JAN TARASIN 2000 DWIE SKALE
akwarela, gwasz, papier; 39,6 x 29,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: JTarasin 91
na odwrocie:
- pieczęć: WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW / w Krakowie / Przedmiot nie podlega zakazowi / wywozu za granicę;
- nalepka z oznaczeniem: 24.
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Jan Tarasin 87'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAN TARASIN 87 / SYTUACJA I'
olej/płótno, 44 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Tarasin 81'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘JAN TARASIN / SYTUACJA XXI. 81’
akwarela/papier, 40,5 x 56 cm
sygn. l.d.: Tarasin 90
na odwrociu: Jan Tarasin 90/ Fragment I
praca pochodzi od rodziny artysty
akwarela/papier, 38 x 56,5 cm
sygn. na odwrociu.: Jan Tarasin 1982/ Kompozycja II
serigrafia/papier, 42 x 30 cm
sygn. p.d.: Tarasin 77
serigrafia/papier, 40,5 x 29,5 cm
sygn. p.d.: Tarasin 78, l.d.: 47/55