ORACZEWSKI Józef Krzysztof (ur. 1951)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Technika własna, płótno; 65 x 92 cm
Sygnowany p.d.: KORACZ/ 89
Na odwrocie nalepka galeryjna: Józef Koracz | title Drzewo VIII |
catalogue number 8/89 | origine year 1989 Warszawa | technics Własna | dimension 65 x 92 cm
SYMETRIA SKRZYDLATA z cyklu Skrzydlaci, 2005
technika własna na płótnie, 89 x 116 cm,
sygnowana p.d. "ORAC / 2005", na odwrocie (na płótnie) napis autorski "Józef K. Oraczewski / ORAC/2005 / "SYMETRIA SKRZYDLATA" / z cyklu "SKRZYDLACI" [...]"
akryl, płótno, 48 x 79,
sygn. i dat. p.d.: Orac/96 /Talzów
technika mieszana na płótnie,
105 x 180 cm
sygnowany białą farbą p.d.: ORAC | Taczów 2000
technika mieszana na płótnie,
105 x 180 cm
sygnowany białą farbą p.d.: ORACZ | Taczów 2000
collage, olej, płótno,
181 x 280 cm
sygn. p.d..: ORAC/2000 | TACZÓW
na odwr. l.g.: ORAC/2000 | TACZÓW | JÓZEF K. ORACZEWSKI | [adres artysty] | FARBY LUKAS [w ramce]
collage, olej, płótno,
181 x 280 cm
olej/płótno,
79 x 50,5 cm,
sygn.
collage (tkanina utwardzona, piasek),
180 x 105 cm
sygn. p.d.: ORAC |TACZÓW /2000
Perseusz z glową meduzy [?], 2000
180 x 105 cm
collage, akryl, płótno,
105 x 180 cm
sygn. p.d.: ORAC | TACZÓW / 2000
Postać leżąca I (z kulą), 2000
collage, akryl, płótno,
105 x 180 cm
sygnowany p.d.: ORAC | TACZÓW / 2000
olej, collage, płyta 62 x 128 cm
sygn. p.d.: ORACZEWSKI / TACZÓW / 93
na rewersie: J. K. ORACZEWSKI/05-070 SULEJÓWEK 1/ŻEROMSKIEGO 32/POLSKA/ 48/2/6352785/ OKLAND-TACZÓW / 22-7831361/
akryl (Lukas) na płótnie,
120 x 100 cm,
sygnowany p.d. "ORAC/Taczów 03", na odwrocie ręką artysty informacje o obrazie.
olej na sklejce, 63,5 x 128 cm, sygnowany p.d.: "Oraczewski Taczów 93"
technika własna na płótnie, 170 x 150 cm
sygnowany p.d.: "J.K. Oraczewski/ 1975
technika własna na płycie, 94,8 x 70 cm
sygnowana p.d.: Orac/ Taczów 2000