OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
akryl, pł.,
64,5 x 49 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
olej, papier, sygn. 63,4x44,4 cm
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
akryl, płótno, 82 x 100 cm;
sygn. p. d.: LOKOŁÓW
na odwrocie tytuł autorski oraz napis: LECH OKOŁÓW `07
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
olej, płótno, 35 x 35 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 1980 / LECH OKOŁÓW
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
olej, płótno, 99 x 119 cm; sygn. i dat. p. d.: LECH OKOŁÓW 87
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
olej, plótno,
92.5 x 72.5 cm
sygnowany na odwrocie g. niebieska farba: MARATONCZYK, sr. czarna farba: LECH OKOLÓW, na g. zerdzi krosien czerwona kredka: 6 [w kólku], obok brazowa farba: GODLO - "GROT", na d. zerdzi krosien czarna farba: II NAGRODA KONKURS P.K.Ol. "SPORT W SZTUCE" W-WA 1991
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
olej, płótno, 99 x 199 cm,
sygn. i dat. p.d.: LECH OKOŁÓW 87
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)
olej, płótno,
92.5 x 72.5 cm
sygnowany na odwrocie g. niebieską farbą: MARATOŃCZYK, śr. czarną farbą: LECH OKOŁÓW, na g. żerdzi krosien czerwoną kredką: 6 [w kółku], obok brązową farbą: GODŁO - "GROT", na d. żerdzi krosien czarną farbą: II NAGRODA KONKURS P.K.Ol. "SPORT W SZTUCE" W-WA 1991
OKOŁÓW Lech (ur. 1933)