ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia/papier, 29 x 42 cm
sygnowana na płycie l.d.: `Rys. z natury Napoleon Orda` oraz p.d.: `Lit w lit. M. Fajansa w Warszawie`
cena wywoławcza: Wykup abonament
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia/papier, 29 x 42 cm
ORDA Napoleon (1807-1883)
Litografia, papier; 19,5 x 28,5 cm
Sygnowany z płyty pod ryciną: Rys. z natury Napoleon Orda Lit. w Lit. M. Fajansa w Warszawie
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
ORDA Napoleon (1807-1883)
litografia/papier, 25,5 x 30 cm (wymiary w śwoetle passe-partout)
sygnowany na płycie l.d.: `Rys. z natury Napoleon Orda` oraz p.d.: `Lit. w Lit. M. Fajansa w Warszawie`
Z "Albumu widoków Polski" litografowanych przez Alojzego Misierowicza (1825-ok.1905)w Litografii Maksymiliana Fajansa (1827-1890)