MADEYSKA Arika (1928-2004)
rysunek, piórko, papier, 12,3 × 18,3 cm w świetle passe-partout
sygn. i opisany p. d.: Ustka / Pologne/ arika madeyska
cena wywoławcza: Wykup abonament
MADEYSKA Arika (1928-2004)
rysunek, piórko, papier, 13 × 20 cm
sygn. i opisany p. d.: Ustka - Pologne / arika madeyska
MADEYSKA Arika (1928-2004)
technika mieszana, kolaż, 19,3 × 29 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: arika madeyska
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, płótno, 22 × 27 cm
sygn. p. g.: MADEYSKA
1 200 - 1 600 zł
MADEYSKA Arika (1928-2004)
Olej, płótno
wym.: 22 x 27 cm
sygn. p.g.: Madeyska.
MADEYSKA Arika (1928-2004)
Konstrukcja w czerni XIV, 1963
135x100cm
olej na płótnie
z kolekcji Marii Jastrzębskiej Szpakowskiej
MADEYSKA Arika (1928-2004)
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, płótno,
38 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: 88 / A. MADEYSKA
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej/płótno,
33,5 x 46 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: `MADEYSKA 87`
MADEYSKA Arika (1928-2004)
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, płótno,
103 x 103 cm;
sygn. p. g.: MADEYSKA;
na odwrocie napis: 3-4 91 oraz 3.91
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, płótno
38 x 55 cm;
sygn. p. g.: MADEYSKA
sygnatura powtórzona na odwrocie: A. MADEYSKA / 8.98
MADEYSKA Arika (1928-2004)
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, płótno,
76 x 59.5 cm
sygnowany p.g.: MADEYSKA
na krosnach l.d.: ARIKA Jadwiga Madeyska | 60 x 76 Warszawa, l.g. oł.: 1054/B 30.000.000,- 3000,-
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej/płótno,
41 x 75,5 cm
sygn. p.g.: `MADEYSKA`
na odwrocie naklejka Muzeum Narodowego w Warszawie
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, płótno,
103 x 103 cm; sygn. p. g.: MADEYSKA;
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, płótno, 73 x 121 cm
na blejtramie napis autorski:MADEYSKA ARIKA / 33, Bd. Garibaldi
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, płótno, 85 x 110 cm; sygn. na odwrocie, na blejtramie u góry: MADEYSKA ARIKA JADW.(?)/ W-WA 12 / NARBUTTA 45-14
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej/sklejka, 32 x 46,5 cm (w św. oprawy)
sygn. p. g.: `MADEJSKA` sygn. na odwrociu: `A.MADEJSKA`
MADEYSKA Arika (1928-2004)
olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. p.d.: MADEYSKA