ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
cena wywoławcza: Wykup abonament
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
Olej, płótno;
35 x 27 cm
Sygn. p.d. T.DE LEMPICKA
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
Kobieta w żółtej sukni (na odwrocie szkice postaci), ok 1939
gwasz, akwarela, ołówek, papier
42,5 x 35 cm
sygn. p.d.: Lempicka
Bibliografia:
A. Blondel, Tamara de Lempicka, Catalogue raisonné 1921-1979, Lausanne, 1999, s. 479, no. A.189 (reprodukowany).
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
olej, płótno
22,3 x 18 cm
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ołówek, papier
27 x 18 cm
sygn. stempl. p.d.: Lempicka
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ołówek, papier
23,5 x 16 cm
sygn. stempl. p.d.: Lempicka
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ołówek, papier
25 x 17,5 cm
sygn. p.d.: LEMPICKA.
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ołówek, papier
15 x 12 cm
sygn. stempl. l.d. p.d.: Lempicka
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
13 x 21 cm
sygn. p.d.: LEMPICKA.
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
olej, płótno
41 x 30 cm
sygn. i dat. p.d.: LEMPICKA. / 1960.
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
olej, płótno
50,5 x 40
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
ołówek, karton
27 x 18 cm
sygn. l.d. T. Lempicka / Paris 1934
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
42,5 x 35 cm
sygn. p.d.: Lempicka
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
olej, płótno
23 x 19 cm
ŁEMPICKA Tamara (1898-1980)
23 x 29
sygn. p.d.: LEMPICKA