JARODZKI Paweł (ur. 1958)
Bez tytułu (Smoking in the dark cinema), 2014
tusz, akryl, papier, 50 x 70 cm
sygn. p.d.: PAWEŁ JARODZKI `14
cena wywoławcza: Wykup abonament
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
Bez tytułu - [TYLKO SZTUKA CIĘ NIE OSZUKA]
akryl, szablon, płyta;
20 x 30 cm;
na odwrocie napisy autorskie
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
Bez tytułu (`TYLKO SZTUKA CIĘ NIE OSZUKA`), 2013 r.
akryl/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany p.d.: `PawJarodzki `13`
estymacja: 4 000 - 8 000 zł
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
`If I can`t dance to it, it`s not my revolution Emma Goldman`, 2000 r.
technika własna (akryl na blasze ocynkowanej, profil aluminiowy, nity metalowe), 100,5 x 70,3 x 3 cm
WYSTAWIANY: 1) Paweł Jarodzki, Galeria Fizek, Poznań, 05.04 - 10.05.2005; 2) Paweł Jarodzki, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, "Najlepsze", Warszawa, 11 września - 18 października 2009
LITERATURA: praca reprodukowana na zaproszeniu otwarcia wystawy Pawła Jarodzkiego w Galerii Fizek, 5 kwietnia 2005
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
olej/płótno,
35 x 35 cm,
sygn.
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
technika własna
48,5 x 68,5 cm
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
serigrafia
30x40 cm
1993/2009
dar Galerii Art NEW media
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
akryl, płótno, 40x40 cm
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
technika mieszana/plexi, 68 x 48 cm, sygn.
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
akryl, płótno,
40x40 cm
JARODZKI Paweł (ur. 1958)
Still life i martwa natura, 2004
akryl, deska, 56 x 57 cm;
sygn. p. d.: PJarodzki `04
JARODZKI Paweł (ur. 1958)