GAJ Jacek (1938 - 2021)
Z najlepszymi Życzeniami Świątecznymi (najgorsza odbitka), 1973
Akwaforta; wym. komp.: 317 x 488 mm, planszy: 520 x 690 mm;
sygn. i dat. p.d.: J. 73.
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Akwaforta;
wym.: 110 x 150 mm;
sygn. oł. p.d.: J. Gaj 1969, l.d. tytuł; śr. d. dedykacja autorska; e/a.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt;
wym.: 147 x 183 mm;
sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 1967, l.d. tytuł i numer: IV 18/50.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Akwaforta, akwatinta;
wym.: 220 x 173 mm;
sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 1967, l.d.: Hommage a E. Canetti, śr.d. numer 25/25.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Akwaforta, akwatinta;
wym.: 130 x 140 mm;
sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 65, l.d. tytuł, śr. d. II 50/50.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt;
wym.: 145 x 194 mm;
sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 1965, tyt. i num. l.d. II 15/50.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Akwaforta, akwatinta;
wym.: 160 x 250 mm;
sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 1965, l.d. tytuł i numer: 21/25.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt;
wym.: 130 x 120 mm;
sygn. oł. p.d.: JacekGaj68, l.d. tyt., num. śr.d. II 13/50.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Hommage a E. Canetti I-V, 1967
Akwaforta, akwatinta;
wym.: 220 x 173 mm;
sygn. oł. p.d.: JacekGaj1967, tyt. l.d., num. śr.d. 21/25.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt;
wym.: 147 x 183 mm;
sygn. oł. p.d.: JacekGaj1967, tyt. l.d.; e/a.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt;
wym.: 145 x 194 mm;
sygn. oł. p.d.: JacekGaj1965, tyt. i num. l.d. II 15/50.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Akwaforta, akwatinta;
wym.: 201 x 308 mm;
sygn. oł. p.d.: JacekGaj 1965; tyt. i nr l.d. 25/25.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt; wym.: 115 x 150 mm; sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 68. Lit.: "Jacek Gaj. Grafika i rysunki", Kraków 2000, s. 64.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Próbka exlibrisowych nieumiejętności, dla Józka.
exlibris, miedzioryt/papier,
13,8 x 10,3 cm (arkusz), 7 x 6,5 cm (odcisk płyty)
opis l. d.: `Próbka exlibrisowych nieumiejętności, dla Józka.`
GAJ Jacek (1938 - 2021)
mezzotinta/papier,
32,5 x 39,5 cm (arkusz), 18,7 x 24,5 cm (odcisk płyty)
sygnowany i datowany p. d.: `Jacek Gaj 66` opis i dedykacja l. d.: `"Karuzela" - odbitka dla Józka Gielniaka | z podziękowaniem za najlepsze przyjęcie w Bukowcu 30.VII.66`
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Tusz, ołówek;
wym. pl.: 24,4 x 3,02 cm;
sygn. i dat. p.d.: Jacek Gaj V 86. Na odwrocie dedykacja autorska.
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt;
wym.: 96 x 133 mm;
sygn. oł. p.d.: JG 1970, l.d. tytuł. Lit.: "Jacek Gaj. Grafiki i rysunki", MNK, Kraków 2000, s. 72 (repr.).
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Miedzioryt;
wym.: 145 x 195 mm;
sygn. oł. p.d.: Jacek Gaj 65, l.d.: tytuł, śr.d.: epr. d`art. Lit.: "Jacek Gaj. Grafiki i rysunki", MNK, Kraków 2000, s. 60 (repr.).
GAJ Jacek (1938 - 2021)
Ilustracja do Auto da fé E. Canetti`ego, 1967
Akwaforta, akwatinta;
wym.: 215 x 175 mm,
dedykacja p.d.: Cioci Zosi Dembskiej - Jacek Gaj 14.IX.72.