FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, płótno; 85,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: FEDKOWICZ
cena wywoławcza: Wykup abonament
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, tektura; 26 x 18,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u góry: FEDKOWICZ
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, płótno, 87 × 69 cm
sygn. l. d.: FEDKOWICZ
na odwrocie na płótnie napis: Fedkowicz
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
sygn. l.g.
olej, płótno
55x63 cm
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
Martwa natura z kwiatami i talerzem
olej, sklejka.: 56 x 67 cm
sygn. p. g.: FEDKOWICZ
Estymacja: 15000 - 17000 zł
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, płótno, 60 × 49,5 cm
sygn. p. g.: FEDKO/wicz
Estymacja: 15 000 - 18 000 zł
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, płótno dublowane, 80 x 64 cm;
sygn. l.g.: Fedkowicz
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
Martwa natura kwiatami i talerzem
Olej, sklejka; wym.: 55,5 x 67 cm
Sygn. p.g.: FEDKOWICZ
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, płótno, 39,5 × 48 cm
niesygnowany
Estymacja: 16 000 - 20 000 zł
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
WIDOK NA WAWEL I KLASZTOR NORBERTANEK
olej/płótno,
64 x 94 cm
sygnowany p. d.: `FEDKOWICZ`
Estymacja: 15 000 - 20 000
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, płótno
71 x 59 cm;
sygnowany po lewej stronie u góry: FEDKOWICZ
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, płótno,
54,5 x 63 cm;
sygn. l. g.: FEDKOWICZ
Reprod. w:
Zdz. Kępiński "Fedkowicz", Warszawa 1969, il. 28 (cz.-b.); "Jerzy Fedkowicz", Kraków 1981, il. 11
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
Kobieta z kielnią, wczesne lata 50.
olej, płótno,
95,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: FEDKOWICZ.
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, płótno,
53 x 43 (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: FEDKOWICZ
Obraz dwustronny: na odwrocie Martwa natura oraz nalepka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1969 r.z nazwiskiem autora, tytułem, techniką i wymiarami
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, sklejka,
55,5 x 67 cm;
sygn. p. g.: Fedkowicz
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
olej, tektura,
46 x 62,5 cm;
sygn. p.d.: Fedkowicz;
na odwrocie stempel ze składu materiałów malarskich Róży
Aleksandowicz
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
FEDKOWICZ Jerzy (1891-1959)
Motyw architektoniczny nad murem obronny
olej, płótno, 60 x 65 cm;
na odwrocie nalepka z Pałacu Sztuki w Krakowie z 1969/1970 r. (częściowo zdarta) oraz 2 inne (nieczytelne).