CIEŚNIEWSKI Wojciech (ur. 1958)
Toledo-Złota kula, 1998-2001 r.
olej, płótno, 90 x 120 cm sygn.: na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura adoracja, 2006 r.
olej, płótno, 125 x 90 cm;
sygn.: na odwrocie
olej, płótno, 100 x 120 cm sygn.: na odwrocie
na blejtramie nalepka z danymi obrazu
olej, płótno, 50 x 80 cm;
sygn.: na odwrocie
olej, płótno, 91 x 130 cm; sygn. i opis autorski na odwrocie
olej, płótno, 50 x 80 cm
na odwrocie napisy autorskie
olej, płótno, 119 x 130,5 cm;
na odwrocie napis: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / "POWOŁANIE" / OL. PŁ. 119 X 130,5 cm / 2004 r.
olej, płótno, 100 x 120 cm;
na odwrocie napis: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / "TOLEDO" / OL. PŁ. 100 X 120 cm / 2000 R.
olej, płótno, 130 x 110 cm;
na odwrocie napis: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / "PAWEŁ" / OL. PŁ. 130 X 110 cm / 1987 r. / NR 0927
olej, płótno, 163 x 114,5 cm;
na odwrocie napisy autorskie: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / NOC W ANDALUZJI / OL.PŁ. 163 x 114,5 cm / WIOSNA 1996 / NR 1838
olej, płótno, 186 x 225 cm;
na odwrocie jednej części napisy: WOJCIECH CIEŚNIEWSKI / "LAWA II / OL.PŁ. 186 x 225 cm / 2002