TRUSZKOWSKI Jerzy (Max Hexer) (ur.1961)
fotografia czarno-biała, brom, papier;
27,5 x 21,5 cm;
na odwrocie opis: JERZY TRUSZKOWSKI / "ABSTRACTION ON A BODY" / GELATIN-SILVER PRINT ON / FOTONBROM PAPER / 1984,
odbitka autorska, nakład: nieokreślony
cena wywoławcza: Wykup abonament
fotografia czarno-biała, papier; 18 x 24 cm (wymiar każdej z 4 prac);
na odwrocie sygn. dat. i opis: JERZY TRUSZKOWSKI / "ABSTRAKCJA NA CIELE" 1984
fotografia czarno-biała, brom, gwasz, papier;
46,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. g.: 1984 JUREK / TRUSZKOWSKI;
na odwrocie opis ołówkiem po angielsku
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JERZY TRUSZKOWSKI | "X LIGHT OF RED" | 2007'
olej/płótno, 50 x 50 cm (wymiary każdej z trzech części)
sygnowany p.d.: '[litery stylizowane na runy, słabo czytelne]'
Z cyklu: Pożegnanie Europy, 1987
fotografia czarno-biała, żelatynowo-srebrowa,
papier; 23,7 x 30 cm;
na odwrocie autorski opis ołówkiem: Jerzy Truszkowski "Pożegnanie Europy" / " Farewell to Europe" 1987 / odbitka żelatynowo-srebrowa/ gelatin-silver print;
fotografia czarno-biała, żelatynowo-srebrowa, tusz, papier;
17,2 x 23,5 cm;
na odwrocie autorski opis ołówkiem: Jerzy Truszkowski "Pożegnanie Europy" / " Farewell to Europe" 1987 / odbitcka żelatynowo-srebrowa/ gelatin-silver print
20,5 x 26,5 cm; na odwrocie autorski opis ołówkiem: Jerzy
Truszkowski, from the series / "Farewell to Europe", 1987 / gelatin - silver print on paper
Good Mistic Power Energy, 2006 r.
olej/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `JERZY TRUSZKOWSKI | "GOOD MISTIC | POWER ENERGY" | 2006`
Histeria filozofii [najbliższy kadr], 1985 - operator kamery video Janusz Kołodrubiec
fotografia barwna, papier; 40 x 50 cm;
sygn., opisana na odwrocie kredką.
akryl/płótno, 40 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `JERZY TRUSZKOWSKI | `VIOLET MOOD` 2008`
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Praca przeciw absurdowi. Extra light, 1983/1984
fotografia czarno-biała, odbitka autorska żelatynowo-srebrowa, vintage print, 47x59 cm,
sygn. i opisana na odwrocie /Jerzy Truszkowski, Praca przeciw absurdowi. [Extra light], odb. żel. -sreb. na papierze 1983/1984/
olej, płótno, 20x40 cm
olej/płótno, 50 x 100 cm
olej, płótno,
80 x 120 cm;
sygn. i dat. z prawej: PINXIT MMI / Max / Hexer
olej/płótno,
75 x 95 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `JERZY TRUSZKOWSKI | "PURE ENERGY" | 2001 | 75 x 95 cm | OIL ON CANVAS`
olej, płótno, 20 x 40 cm;