ISSAIEFF Jan Grzegorz (Issajeff) (ur.1953)
tusz, papier;
44,5 x 33 cm (wymiar kompozycji);
opis l. d.:"A.R.C.H.E" p. d.: Jan Issaieff `80
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 31,5 x 24 cm;
na odwrocie napis autorski: Ansambl / Jan G. Issaieff / A.D.2002
olej, płótno;
100 x 100 cm.
Na odwrocie napis autorski: A.R.C.H.E. / Jan G. Issaieff - Krociński / A.D. 2012
akryl, płótno; 18 x 23,5 cm;
sygn. na odwrocie: A.R.C.H.E./J.G. Issaieff/A.D. 2008
olej, płótno,
120 x 120 cm
sygn. na odwrocie: A.R.C.H.E. / Jan Issaieff / A.D.2005
estymacja 6 000 - 7 500 zł
akryl, płótno,
120 x 120 cm
sygn. na odwrocie: A.R.C.H.E. / J.G.Issaieff / A.D. 2007
estymacja 6 000 - 7 500 zł
piórko, tusz, papier,
17,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: A.R.C.H.E. - TANIEC / Jan G. Issaieff / A.D. 2004 / tusz + piórko
olej, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: Jan Grzegorz Issaieff - Krociński / A.R.C.H.E. / A.D. 2010
olej, tektura, 23,5 x 18 cm;
na odwrocie napis autorski: Misterium / J.G. Issaieff / A.D. 2008
olej, płótno, 24 x 18 cm;
na odwrocie napis: Misterium / J.G. Issaieff / A.D. 2009
tusz papier, 55,5 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Grzegorz Issaieff `91;
opisany: l. d.: rys. tusz A.R.C.H.E.
tusz papier, 55,5 x 70 cm;
olej, płótno,
61 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: J. G. Issaieff - Krociński / A.R.C.H.E. / A.D. 2010
olej, płótno,
61 x 46 cm;
piórko, tusz, papier,
22,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: J.G. Issaieff / A.D. 2004
olej, tektura, 29 x 20 cm;
na odwrocie napis: Misterium / J.G. Issaieff / A.D. 2008
olej, płótno,
100 x 70 cm;
sygn. i opisana na odwrocie: A.R.C.H.E. / J. G. Issaieff / A. D. 2008
tusz papier,
55,5 x 70 cm;