FLECK Wojciech Otton (1903-1972)
olej, tektura; 23,1 x 15,8 cm;
sygn. l. d.: Woj Fleck, sygnatura powtórzona poniżej
cena wywoławcza: Wykup abonament
monotypia?, papier; 13,4 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Woj. Fleck
sygn. l.d.
olej, tektura
10x14.5 cm
olej, tektura; 16,2 x 13,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Woj. Fleck
olej, tektura;
28,8 x 24,7 cm (w świetle oprawy);
Na odwrocie nalepka wystawowa: BWA w Krakowie z tytułem: pies
olej, tektura; 40 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: Woj. Fleck
olej, tektura; 16 x 18,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Woj. Fleck
monotypia/papier
1) Akt siedzącej, 20 x 14,5 cm (w świetle passe-partout);
2) Dwie kobiety, 20 x 14,5 cm (w świetle passe-partout), sygnowana p.d.: `Woj. Fleck`;
3) Czarny akt, 20,5 x 14 cm (w świetle passe-partout).
olej, tektura; 25 x 34 cm;
sygn. p. d.: Woj. Fleck;
na odwrocie szkic pejzażu
olej/płótno, 35 x 38,5 x 1 cm
sygnowany l.d.: 'Woj. Flek'
olej/płótno naklejone na tekturę, 25 x 18 cm
sygnowany l.d.: 'Woj. Flek'
olej/sklejka, 54 x 51 cm
sygnowany l.d.: 'Woj. Flek'
na odwrociu nalepki galeryjne Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Związek Zawodowy Artystów Plastyków w Zakopanem
- Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, 1950
- Związek Zawodowy Artystów Plastyków w Zakopanem
Olej, płyta; wym.: 26 x 20 cm;
sygn. l.d.: Woj. Fleck.
Olej, płyta spilśniona; 45,5 x 34,5 cm
Sygnowany l.d.: Woj Fleck
olej, płyta; 18 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WOJ.FLECK
olej, płótno,
59 x 55 cm
sygn. l.d.: Woj. Fleck
Na odwrocie drukowana naklejka CBWA Oddział Kraków wypełniona atramentem: "Wojciech Fleck / Zakop. Żeromskiego 12 / Nr zgłoszenia 268 / Nr leg. ZPAP 1316 / Cena 1000 zł."