BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płyta, 27 × 40 cm
sygn. l. d.: R.Bratkowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno
41,7 x 61,5 cm
sygn. p.d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Widok z Plant na Basztę Sandomierską
pastel, gwasz, papier, 25,5 x 37 cm
sygn. p. d.: Bratkowski 10 (nieczytelnie)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej/płótno, 80,5 × 109 cm
sygn.: p.d. Bratkowski Zimna Woda
* dodatkowa opłata wynikająca z tzw. droit de suite
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno, 34 × 50,3 cm
sygn. i dat. l.d.: R.Bratkowski/Zimna Woda 1912
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno na tekturze, 48 × 68 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej/płótno, 85 x 65 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'R. Bratkowski 1905.'
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, płótno; wym.: 70 x 100 cm; sygn. p.d.: Bratowski 1912 (?).
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno
42,7 x 64 cm
sygn. p.d.: R. Bratkowski | San Remo 1905
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura, 21 x 25,5 cm;
sygn. p.d.: R Bratkowski 1906
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura; 35 x 49,8 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski / Wieliczka 943
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura; 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura; 48,7 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
WIDOK Z CAPRI NA ZATOKĘ NEAPOLITAŃSKĄ I WEZUWIUSZ, 1926
olej, płótno
58,3 x 80 cm
sygn. p.d.: Roman de Bratkowski Capri 1926
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej na tekturze, 43 x 50 cm,
sygnowany i datowany p.d.
"R. Bratkowski 1938".
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)