LEWANDOWSKI Janusz (1937 Rokicie k. Płocka - 2022 Warszawa)
olej/płótno, 85 x 120 cm
sygnowany p.d.: `LEWANDOWSKI`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 56 x 65,5 cm
sygn. l. d. : J.LEWANDOWSKI
olej, płótno; 56 x 65,5 cm
sygn. l. d. : J.LEWANDOWSKI
olej, płótno; 50,5 x 75 cm;
sygn. p. d.: J.LEWANDOWSKI
olej na płycie
40 x 50 cm
olej, płyta, 38,5 x 29 cm;
sygn. p.d.: LEWANDOWSKI;
tytuł na odwrocie
olej, płótno, 50 × 70 cm
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI
4 000 - 6 000 zł
olej, płótno;
70 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI
na odwrocie na blejtramie napis: JANUSZ LEWANDOWSKI - W-WA NOKTURN 2007 r.
olej, płotno; 65,5 x 92,5 cm;
sygn. p. d.: J.LEWANDOWSKI
Na odwrocie napisy autorskie na płotnie: "PEJZAŻ JESIENNY"/ Art. J.
LEWANDOWSKI/ ZPAP W-wa - 1979 oraz na krośnie: J. LEWANDOWSKI/ W-wa ul:
J.CONRADA 18/51/ "PEJZAŻ JESIENNY" - 1979
olej, płótno; 33,5 x 36 cm;
sygn. p. d.: J.LEWANDOWSKI
na odwrocie napisy: JANUSZ LEWANDOWSKI W-wa 1979/ "PEJZAŻ"
olej, płótno;
65,5 x 92,5 cm
sygn. p. d.: J.LEWANDOWSKI
Na odwrocie napisy autorskie na płótnie: "PEJZAŻ JESIENNY"/ Art.
J.LEWANDOWSKI/ ZPAP W-wa -1979 oraz na krośnie: J.LEWANDOWSKI/ Wwa ul: J. CONRADA 18/51/ "PEJZAŻ JESIENNY" - 1979
olej, płótno;
60 x 81 cm;
sygn. p. d.: LEWANDOWSKI
Na odwrocie nalepka z zakładu ramiarskiego z Łodzi oraz odręczny
napis: LEWANDOWSKI 56/340
DZIEWCZYNA W CZERWONEJ CHUŚCIE
Olej, płótno, 81 x 65 cm
Sygnowany l.d.:LEWANDOWSKI
olej na płycie
67 x 37 cm
olej, płótno
73 x 100 cm
sygn. l.d.: J. Lewandowski