SALABURSKI Zdzisław (1922 Częstochowa - 2006 Warszawa)
mieszana/płótno, 100 x 148 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 92 x 64 cm
opisany na odwrociu: 'Z. Salaburski | 1963 | Warszawa'
Kompozycja strukturalna, 1971 r.
olej, kolaż/płótno, 117 x 83 cm
sygnowany i datowany l. d.: 'Z. Salaburski 71'
Kompozycja abstrakcyjna, 1972 r.
olej, kolaż/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany i datowany l. d.: 'Z. Salaburski 72'
technika własna, kolaż, olej/płótno, 82 x 116 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Z.Salaburski 70'
opisany na odwrociu: ' I Z. Salaburski | 1970 | Warszawa | 82 x 115'
olej, płótno
89,5 x 132 cm
sygn. l.d.: Z. Salaburski 1974
na odwrocie na płótnie napis: Z. Salaburski | 1974 | Warszawa
u dołu po lewej: 89 x 130
Kompozycja abstrakcyja, 1970 r.
olej, technika mieszana, kolaż/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Z. Salaburski 70', opisany na odwrociu: 'Z. Salaburski | 1970 | Warszawa'
olej, technika mieszana, kolaż/płótno, 81 x 100 cm
technika mieszana/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Z. Salaburski 74`
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: `Z. Salaburski | 1974 | Warszawa | 73 x 92`
technika własna/płótno, 82 x 116 cm
sygnowany i datowany p.d.:`Z.Salaburski 70`
Kompozycja abstrakcyjna, 1960 r.
technika własna/płótno, 67 x 81 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Z. Salaburski 1960`
na odwrociu opisany: `Z. Salaburski | 1960 | Warszawa`
technika mieszana, papier;
41 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Z.SALABURSKI.79
technika mieszana, papier;
57,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ZSALABURSKI.79.
akwarela, gwasz/papier, 19,3 x 9 cm
na odwrocie zdjęcie artysty i nalepki z napisami: `zdzisława | salaburskiego | wystawa | malarstwa | 28 kwietnia do 17 maja 1959 | Związek Polskich Artystów Plastyków | Okręgu Warszawskiego| Galeria Sztuki Warszawa | Marszałkowska 34/50`
technika mieszana, papier;
sygn. l. d.: Z.SALABURSKI.79
technika mieszana, papier;
sygn. l. d.: ZSALABURSKI.79.
olej/płótno, 81 x 116 cm
sygnowany p.d.: `Z.Salaburski 1973`
sygnowany i datowany na odwrociu: `Z. Salaburski | 1973 | Warszawa`
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
technika mieszana/płótno, 100 x 74 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Z. SALABURSKI 1972`
opisany na odwrociu: `Z. Salaburski | 1972 | Warszawa`, rama mosiężna
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
olej/płótno, 79 x 116 cm
sygnowany i datowany l.d..: `Z. Salaburski 79`
oraz opisany na odwrociu: `Z. Salaburski | 1979 | Warszawa | XVIII`
Estymacja: 8 000 - 10 000 zł
technika mieszana, olej, collage/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Z. Salaburski 70`
na odwrociu opisany: `Z. Salaburski | 1970 | Warszawa | 81 x 100`
Estymacja: 10 000 - 13 000