MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 35 × 52 cm
sygn. p. d.: K. Mackiewicz
Lwowskie batiary przy Złotym Rogu, 1928 r.
piórko, tusz, papier, sygn. i dat. p.d.: Konstanty Mackiewicz/1928
olej/tektura, 55,5 x 47,5 cm
sygn. p. d.: K. Mackiewicz
Olej, płótno; 71 x 101 cm
Sygnowany p.d.: K. Mackiewicz
Rdza z cyklu Tu byli ludzie, 1966 r.
olej/płótno, płyta, 126,5 x 179 cm
sygnowany i opisany p.d.: ' "RDZA" | K.Mackiewicz'
na odwrociu papierowa naklejka z Muzeum Sztuki w Łodzi, naklejka muzealna z numerem inwentarzowym: 'MHMŁ/KR/1084' oraz naklejka wywozowa z DESY z opisem obrazu i docelowym miejscem wypożyczenia pracy - Muzeum w Ratyzbonie
- Wystawa indywidualna, Konstanty Mackiewicz, ZPAP, BWA, MHMŁ, Łódź 1977
- Konstanty Mackiewicz. Obrazy z kolekcji rodzinnej, Miejska Galeria Sztuki w Łodzi, 24.06-6.07.2003
olej, tektura; 55,5 x 47,5 cm;
sygn. p. d.: K. Mackiewicz (przysłonięte ramą).
gwasz/papier, 65 x 83,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: KMackiewicz'
gwasz/papier, 60 x 80 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: 'KMackiewicz'
Olej, tektura; 32 x 41 cm
Sygnowany l.d.: K. Mackiewicz
olej/płótno, 35 x 52 cm
sygnowany p.d.: 'K. Mackiewicz'
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'K. MACKIEWICZ'
Kąpiące się o zachodzie słońca
olej, płótno; 100 x 114 cm;
sygn. p. d.: K. Mackiewicz;
olej, płótno; 70,5 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
olej, płyta, 54,5 x 49,5 cm
sygn. l.d.: K. MACKIEWICZ
na odwrocie: 79/31 Z/A/S/P
sygn. l.d.
olej, płótno
54.5x68.5 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
60.5x81.5 cm