ZAKRZEWSKI Roman (1955 Oświęcim - 2014 Kraków)
olej na płótnie, 55 x 38 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie
38 x 55 cm
akryl, płótno;
140 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: R. ZAKRZEWSKI. / ·IV·.AKRYL ·1990· / 140 x 80
akryl, płótno,
110 x 80 cm;
Na odwrocie opis autorski: .R. ZAKRZEWSKI. / .III.1989.AKRYL. / .9.
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.g.: `RZ | 12`
opisany na odwrociu: `R. ZAKRZEWSKI | 2012 OLEJ`
Estymacja: 17 000 - 20 000 zł
olej/płótno,
100 x 73 cm,
sygn.
akryl, płótno, 110 x 80 cm;
olej, płótno,
116 x 97,5 cm;
Na odwrocie opis autorski: R. ZAKRZEWSKI/ .I. 1987.
akryl, płótno,
110 x 80 cm;
olej na płótnie
100 x 70 cm
olej, płótno,
116 x 97,5 cm;
Kobieta w czerwonej sukni, 2000
Olej, płótno;
wym.: 120 x 80 cm;
sygn. l.b.: RZ/00.
olej/płótno,
100 x 70 cm,
sygn.
olej, płótno
70 x 100 cm
akryl, płótno, 120 x 81 cm;
sygn. na odwrocie: .R.ZAKRZEWSKI. / .II.1989.AKRYL. / .6.
olej/płótno, 100 x 70 cm, sygn.
olej, płótno,
105 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: R. ZAKRZEWSKI / II 1989 OLEJ / 4
olej/płótno,
81 x 60 cm
sygn. i dat. l.d.: `RZ 03`
sygn. dat. na odwrocie
akryl, płótno
100x60