TUKAN-WOLSKI Eugeniusz (1928 Pińsk - 2014 Kraków)
akryl, tektura;
41 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: tukan / 0-10
Na odwrocie napis: T1a (w kółku) za drzewem oraz nalepka
z informacją o pracy.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, tektura;
44,5 x 37,5 cm;
sygn. l. d.: tukan / 0-11
Na odwrocie napis: XXX.
technika własna, karton,
19 x 14,5 cm;
sygn. p. d.: X / tukan
technika własna, karton,
27 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: tukan / 1/7
technika mieszana, tektura,
22,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: X / tukan / X
Gwasz, akryl, pastel, marker, papier;
34,5 x 27,5 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: Tukan
38,3 x 29,3 cm
Sygnowany l.d.: Tukan 0.10
KOŚCIÓŁ ŚW. WOJCIECHA NA RYNKU W KRAKOWIE
Olej, płótno; 40 x 36 cm
Sygnowany l.d.: E. Wolski
Akryl, płyta; 40,8 x 46,5 cm
Sygnowany p.d.: Tukan 08
akryl, płyta, 49 x 61 cm;
sygn. p. d.: tukan / 08;
Na odwrocie nalepka autorska z informacją o obrazie
tempera, pastel, olej, karton,
19,5 x 21,3 cm (w św. passe-partout)
sygnowany l.d.: tukan