MACIEJEWSKI Zbysław Marek (1946 Pohulanka -1999 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
tusz, akwarela, gwasz, papier, 18 x 25 cm w świetle passe-partout;
sygn. i dat. p. d.: Zb 9 VI 1972
akwarela, papier, 19,5 x 26 cm w świetle passe-partout; z kolekcji Jana Krzysztofa Kamińskiego
akwarela, papier, 20,5 × 27,5 cm
u dołu pieczęć: JKK
Pochodzenie: Kolekcja Jana Krzysztofa Kamińskiego.
akwarela, gwasz, papier, 20 × 26 cm w świetle passe-partout
u dołu pieczęć: JKK
akryl/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Zb. Maciejewski | 12 VIII 93'
opisany na odwrociu: 'Zbysław Marek | Maciejewski | Ogród w Tarnowie | 100 X 75 cm | akryl | 1993'
na odwrociu słabo czytelne stemple wywozowe oraz naklejka z warszawskiej Galerii Grafiki i Plakatu
akryl, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: ZbMaciejewski 25 II 1996 ;
napis autorski na odwrocie: Zbysław Marek / Maciejewski / "SEN"/ 65 x 81/ akryl / 1996 powyżej oznaczenie: PSOZ III /681/97 na krośnie nalepka z Galerii Grafiki i Plakatu.
olej, płótno
40,5 x 50 cm
sygn. p.d.: Z. Maciejewski | 25 III 1982
gwasz, akwarela, papier
34,5 x 24 cm (w świetle passe-partout)
sygn. tuszem l.g.: Zb Maciejewski 3 V 1983
Autoportret z cyklu Trucizny, 1969 r.
kredka, papier, 14 × 17,5 cm w świetle passe-partout
dat. p. d.: I XI/69 na odwrocie dedykacja
Pejzaż południowy z cyprysem, 1992
gwasz, papier jasno-szary żeberkowy; 47 x 62,5 cm;
sygn. l. d.: Zbysław Maciejewski oraz dat. : p. d.: 14 IX 92
Akryl, płótno, 65x81 cm,
sygn. p.d.: Zb.Maciejewski 17 I 1996 oraz na odwrocie: Zbysław Marek Maciejewski "Indyk"65x81 cm akryl 1996
olej/tektura, 29 x 33,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Zb Maciejewski 2 III 1997`
tempera, akryl, 100 x 75 cm,
sygn. p.d.: Zb. Maciejewski 6.6. 1985, na odwrocie opis autorski obrazu
Technika mieszana, papier; wym. w świetle pp: 41,5 x 50,8 cm; na licu i odwrocie stempelki kolekcjonerskie jkk przyjaciela artysty. Na odwrocie także opis i datowanie pracy.
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany l.d.: `ZbMaciejewski`
flamaster, gwasz, ołówek/papier, 22 x 15,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p.d.: `Zb 18 X 1974`
tempera, akryl, płótno, 65 x 80 cm,
sygn. p.d.: Zb. Maciejewski 1981