ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
technika własna, płótno;
64,5 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
na odwrocie napis autorski: "Widok na Kraków" / od strony Al. Krasińskiego 28 / Jan Świderski
cena wywoławcza: Wykup abonament
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno;
49,5 x 72 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
na odwrocie nalepka z autorskimi adnotacjami
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej/ tektura, 50 x 60 cm
sygnowany p.d.: `Jan Świderski`
opisany na odwrociu: `JAN ŚWIDERSKI | "POTKOK W ZIMIE" | ok. 1937`
Estymacja: 5 000 - 6 500 zł
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, płótno, 63,5 x 20,5 cm,
sygn. p.d.: Jan Świderski.
Na odwrocie napis autorski Jan Świderski Opowieść o Leninie olej 1954 Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
monotypia/papier, 51,5 x 42 cm (w świetle passe-partout)
sygnowana p.d.: `Jan Świderski`
Estymacja: 2 500 - 3 500
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
WIEJSKA DROGA OBSADZONA WIERZBAMI, 1935
Olej, dykta, 60 x 78 cm
Sygnowany l.g.: Jan Świderski | 35 r.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Olej, płótno;
wym.: 34,5 x 69 cm;
sygn. p.d.: Jan Świderski; opis autorski na odwrocie.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej/płyta, 50 x 70 cm
opisany na odwrociu: `JAN ŚWIDERSKI | "BIAŁE MIESTO" | OLEJ 1952`
Estymacja: 4 800 - 5 800 zł
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej na płótnie
70 x 62 cm
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Olej, płótno;
wym.: 46,5 x 61 cm;
sygn. l.d.: Jan Świderski oraz na odwrocie.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Techn. mieszana, papier;
wym.: 42 x 29,5 cm;
sygn. p.d.: Jan Świderski.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Technika mieszana, papier;
wym.: 42 x 29,5 cm;
sygn. l.d.: Jan Świderski, datowany na odwrocie.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
Akwarela;
wym.: 23,4 x 22,4 cm;
sygn. oł. l.d.: Jan Świderski/1937.
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
gwasz, tektura, 29 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
sygn. l. d.: Jan Świderski
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
monotypia/papier,
51,5 x 42 cm (w świetle passe-partout)
ŚWIDERSKI Jan (1913 - 2004)
olej, sklejka, 118 x 74,5 cm;
sygn. l. d.: J. Świderski/ Kraków 37 (słabo czytelne)