ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
olej/płótno
40 x 60 cm
sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
olej/płótno,
32 x 60 cm,
sygn.
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
olej/płótno,
55 x 33 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `JACEK | ZIEMIŃSKI | 2001 | 55 x 33 cm olej | "BEZ TYTUŁU"`
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
olej/płótno, 50 x 60 cm, sygn.
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
olej/płótno
61 x 160 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `JACEK ZIEMIŃSKI 2004 / 61 x 160 cm olej "B.T."`
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
olej/płótno,
81 x 81 cm,
sygn.
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
olej, płótno, 55 x 33 cm;
sygn. i dat na odwrocie: JACEK / ZIEMIŃSKI / `2001 / 55X33 cm olej / "BEZ TYTUŁU"
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
olej/płótno, 38 x 140 cm, sygn.
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
akwarela, 34 x 43 cm, sygn.
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
akwarela, 50 x 70 cm, sygn.
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
olej, płótno, 61 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
olej, płótno, 50x50 cm
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
olej/płótno, 60 x 41,5 cm, sygn.
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
olej/płótno,
40 x 60 cm
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
olej, płótno,
54x33 cm
ZIEMIŃSKI Jacek (ur. 1953r)
olej, płótno
wymiary: 50x50 cm