IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz patynowany, wys. 40 cm
sygn. na podstawie: Franz Iffland
oraz znak giserni Bildgiesserei Kraas Berlin
cena wywoławcza: Wykup abonament
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz patynowany, marmur (podstawa),
wys. całk. 33 cm, figura: 22 cm;
sygn. na podstawie: F. Iffland
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
Brąz patynowany, marmur;
wys.: figurka dziewczynki: 15 cm, figurka chłopca: 15,5 cm,
Sygnowane na podstawie: figurka dziewczynki: F. Iffland. 1894,
figurka chłopca: F. Iffland
Stan zachowania: brak rakiet
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz patynowany,
wysokość: 26 cm
sygn. na podst.: F. Iffland
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
Para figurek - gra w krokieta, ok. 1900
brąz patynowany,
wysokość: 29.5 cm
sygnowany: F. Iffland
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
na oktogonalnym cokole z marmuru i kolistej podstawie - figura nagiego mężczyzny w hełmie, stojącego w lekkim kontrapoście, z gałązką wawrzynu w prawej uniesionej ręce i tarczą z wyobrażeniem wykrzywionej maski w lewej.
Na podstawie sygn.: Iffland.
Brąz, odlew patynowany,
wys. 106 cm.
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
Brąz, podstawa marmur
Wysokość: 25,5 cm; średnica podstawy: 8,8 cm
Sygnatura ryta na podstawie: Iffland
IFFLAND Franz (1862 - 1935)
brąz patynowany na kamiennej podstawie, wysokość 26 cm, długość 76 cm
sygnowany: Iffland