GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
Portret kobiety (Janina Zaremba Rychalska)
pastel, papier, 41,8 x 31 cm, sygn. p.g.: St. Górski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pastel, papier, 47 x 35 cm,
sygn. p.d.: St. Górski.
*droit de suite
olej, tektura, 35 x 50 cm, sygn. P.d.: St.Górski
pastel, karton; 50 x 36 cm;
sygn. na środku, po prawej stronie: St. Górski.
pastel, papier, 48 × 69 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: St. Górski
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
pastel, papier, 48,5 x 33,5 cm,
sygn. l.d.: St. Górski.
pastel, tektura, 49,5 x 35,5 cm,
sygn. l. d.: St. Górski.
Na odwrocie ramy 2 plakietki firmy szklarsko-ramiarskiej Mleczko i Pernerstorfer z Bielska.
*opłata droit de suite
Góral z fajką w zielonym kapeluszu
pastel, papier; 35 x 25 cm;
sygn. p. d.: St. Górski (ołówkiem).
olej, tektura; 56 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Górski / 46.
pastel, papier; 68 x 48cm
sygn.p.d.: St. Górski
pastel, papier; 50 x 35 cm;
sygn. l. d.: St. Górski.
GÓRALKA NA TLE KWITNĄCEGO SADU
Pastel, karton; 49 x 69 cm
Sygnowany p.d.: St. Górski
Na odwrocie drukowana nalepka galeryjna z lat 30.: S. Schmaus Karków ul. Florjańska 25, Sprzedaż oryginalnych obrazów malarzy polskich i obcych
*opłata droit de suite
pastel, papier, 48 × 69 cm
w świetle oprawy sygn. p. d.: St. Górski
pastel/tektura, 46,8 x 33,5 cm
sygnowany p.d.: 'St. Górski'
pastel, tektura, 48,5 x 34 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: St. Górski
pastel, gwasz, papier, 46 x 32 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: St. Górski
pastel, papier; 47,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Górski.
pastel, papier, 36 x 26,5 cm, sygn. l.śr.: St Górski
pastel, papier, 35 x 25 cm, sygn. p.śr.: St. Górski