JAGODZIŃSKI Lucjan (1897 - 1971)
gwasz, papier, 18 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Jagodziński Lucjan
cena wywoławcza: Wykup abonament
Dziewczynki z wiejskiej procesji
akwarela, gwasz, papier, 43 x 32 cm;
sygn. p.d.: Lucjan Jagodziński / 1960
ołówek, akwarela, , papier,
25,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
Sygnowany l. d.: "Jagodziński Lucjan"
Gwasz/karton, 17,5 x 32,5 (w świetle passe - partout)
Olej, tektura, 53,3 x 42 cm
Sygnowany ołówkiem p. d.: Jagodziński
Gwasz, karton naklejony na tekturę; 30 x 26 cm
Sygnowany czarnym gwaszem l. d.: Lucjan Jagodziński
olej na brystolu, 41,3 x 30,3 cm w świetle ramy,
sygnowany l.d. "Lucjan Jagodziński / 46"
CYNIE W WAZONIE Z FAJKĄ, 1960 r.
Gwasz, papier, 29,7 x 22,7 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: Wrzesień 20 | Lucjan Jagodziński 1960