WINIARSKI Ryszard (1936 Lwów - 2006 Warszawa)
KOMPOZYCJA DWUELEMENTOWA, 1966
olej na płótnie, także ołówek, 102 x 52,5 cm, sygn. na krośnie "Winiarski 1966"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 13x18 cm
akryl, płyta pilśniowa,
51 x 51 cm
sygnowany na odwr. śr.: [strzałka w górę] | diagonalna gra 6 x 6 | Winiarski | 99
mieszana,
48.8 x 87.5 cm
sygnowany oł. na odwr. każdej z trzech części: winiarski 66
olej, płótno, 13x18 cm
Przypadek w grze 8x8 dla jednego
olej, płyta pilśniowa,
63.9 x 63.9 cm
Sygnowany flamastrem na odwr. g. chance in game 8 x 8 (lubx 48 ?) for one (podkreśl.) | przypadek w grze 8 x 8 (lub x 48 ?) dla jednego | winiarski`98
akryl na płycie, 50 x 50 cm
reprodukowany: Ryszard Winiarski, Warszawa 2000, s. 9.
tusz, ołówek, 34 x 49 cm
sygnowany p.d.: "Winiarski 80"
reprodukowany: Ryszard Winiarski, Warszawa 2000, s. 4.