DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
rysunek, ołówek, papier
21 x 30 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akwarela, papier, 32,5 x 48 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akwarela, szary karton
48,5 x 63,5 cm;
na odwrocie napis autorski: Jan Dobkowski / akwarela z cyklu "UNIWERSUM XXXII" 1992 r. / 48 cm x 63 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
rysunek, ołówek/papier
46 x 61 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p.d.: `Jan Dobkowski 1990`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno,
148 x 98.5 cm
na odwrocie na płótnie napis autorski: Jan Dobkowski | "NIKE" 1984 | akryl 147 cm x 97 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Bez tytułu (Hermafrodyta w pozycji lotosu), lata 90.
Gwasz, papier
wym.: 47,7 x 61,8 cm
niesygn.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Akryl, płótno
wym.: 89 x 116 cm
sygn. i datowany p.d.: Jan Dobkowski 1990; na odwrocie opis autorski.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
flamaster
42,2 x 29,5 cm
sygnowany flamastrem p.d. "Dobkowski 11.8.71."
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Flamaster
41,8 x 30,4 cm
sygnowany oł. p.d.
"Jan Dobkowski 1971."
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej/płótno
199 x 150 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `Jan Dobkowski / "Kompozytorka" 1970`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akwarela, papier,
32,5 x 48 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, akryl na płótnie,
60 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Karnawał w Rio XXXVI, 2006-2007
Akryl, płótno;
wym.: 81 x 100 cm;
na odwrocie sygn., tytuł, datowanie oraz autorski opis obrazu.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel,
50x70 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Dyptyk z cyklu: Uniwersum XV, Uniwersum XIX, 1992 r.
akwarela,
48 x 63 cm,
sygn.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno,
81 x 60 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `Jan Dobkowski /Karnawał w Rio XXXXIII ROK / ACRYL / 81 x 60 cm`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno,
41 x 41 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `Jan Dobkowski / "W GNIAZDKU" 1974 ROK / ACRYL / 41 x 41 cm`
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl/płótno, 196,5 x 147 cm
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na odwrocie: `JAN DOBKOWSKI NIEPOTRZEBNY UKŁON 1972`