KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
olej, płótno, tektura, 40 x 34,3 cm,
sygn. l.śr.: A. Karpiński 1921.
Na odwrocie naklejka Tow. Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 29,6 x 22,5 cm,
sygn. l.d.: A. Karpiński (19)29.
Na odwrocie notatka odręczna w ołówku artysty.
olej, tektura, 24,8 x 43 cm,
sygn. p.d.: A. Karpiński, na odwrocie w ołówku odręczna notka artysty A. Karpiński 1941
Żółte róże w wazonie z japońską czarką, ok. 1950
olej, tektura; 35 x 100 cm;
sygn. z prawej: a. Karpiński
Róże w wazonie i ceramiczne puzderko
olej, tektura, 33 x 50 cm;
sygn. z lewej.: A. Karpiński
Portret Franciszka Mączyńskiego, ok. 1907
Węgiel, ołówek, papier;
wym.: 30 x 23,1 cm;
sygn. oł. p.d.: A. Karpiński; na odwrocie zapiski artysty.
olej/tektura, 48 x 67 cm
sygnowany i datowany l. śr.: `a.karpiński | 1932`
Estymacja: 18 000 - 25 000 zł
olej/płótno, 87 x 72 xm
sygnowany l. d.: `a. karpiński`
ODWROCIE: papierowa naklejka z Salonu Dzieł Sztuki K. Wojciechowskiego w Krakowie
Estymacja: 50 000 - 70 000 zł
Róże w wazonie z japońską czarką
olej, tektura; 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. z lewej: A. Karpiński
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. z prawej: A. Karpiński
Martwa natura z winogronami, 1923
Olej, tektura;
40 x 54 cm
Sygn. l.d. a.karpiński/ 1923
Białe róże w turkusowym wazonie
Olej, tektura,
50 x 70 cm,
sygn. p.d.: A Karpiński
Olej, tektura; 67 x 90 cm
Sygn. p.śr. A.Karpiński
Olej, tektura; 36,5 x 52 cm
Sygn. l.d. akarpiński
Opisany na odwrocie: Róże/ mal. a.Karpiński/ Kraków
PORTRET AKTORKI JANINY ZARZYCKIEJ MAYBAUM, po 1900
gwasz, akwarela na papierze,
37,5 x 26,5 cm
w świetle passe-partout,
sygnowany pośrodku po lewej "A. Karpiński"
olej na tekturze,
34 x 50 cm,
sygnowany po lewej "a. Karpiński", na odwrocie, ołówkiem: "1932"
Olej, tektura; 48 x 71 cm
Sygnowany p.d.: A.
Karpiński
olej/tektura,
36,5 x 51 cm
sygnowany p. śr.: `a. karpiński`
ESTYMACJA 13 000 - 18 000