OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
olej, płótno
32,5 x 23 cm;
sygn. p.d.: Olbiński
cena wywoławcza: Wykup abonament
węgiel, papier,
76 x 56 cm;
sygn. l. d.: Olbiński
olej/płótno,
41 x 31,5 cm
sygn. l.d.: `Olbiński`
KOMPUTER OSOBISTY ZOSTAŁ CZŁOWIEKIEM ROKU MAGAZYNU TIME W 1982 R., 2007
olej/płótno,
41 x 30 cm
sygn. p.d.: `Olbiński`
Podróż przez spiralne szczyty, 2008
olej, płótno,
35 x 55 cm; sygn.l.d.: Olbiński
olej, płótno,
57 x 66 cm; sygn. l.d.: Olbinski;
na odwrocie napisy autorskie: OLBINSKI / "THE CATCH" 2005
litooffset,
15/35, 83 x 67 cm,
sygn.
olej, płótno, 57 x 44 cm;
sygn. l. d.: Olbiński; na odwrocie opisy autorskie
olej, płótno, 18 x 13 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Olbinski
oraz płyta "Manon Lescaut" Giacomo Puccini
na okładce znajduje się reprodukcja plakatu
66 x 91 cm
12 MARCA 1999 R. POLSKA STAŁA SIĘ CZŁONKIEM NATO, 2007
olej/płótno,
41,5 x 31 cm
sygn. l.d.: `Olbiński`
olej/płótno
41,5 x 31,5 cm
sygn. p.d.: `Olbinski`
olej, płótno, 63 x 56,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Olbiński
olej, płótno,
54,5 x 41,5 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
olej, płótno,
18 x 13 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: Olbiński
akryl, płótno
103 x 76 cm; sygn. p. d.: Olbiński
olej, płótno,
41 x 33,5 cm;
sygn. l. d.: Olbiński
Obraz jest jedną z pięćdziesięciu ilustracji malarskich wykonanych przez Rafała Olbińskiego do Złotej Kolekcji
Piećdziesięciu Najwspanialszych Oper Świata wydanej przez amerykańską firmę fonograficzną Allegro
olej, płótno,
18 x 13 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: Olbiński
olej, płótno, 18 x 13 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: Olbiński
olej/płótno,
71 x 53 cm
sygn. p.d.: `Olbinski`
Praca jest ilustracją do kalendarza jubileuszowego tygodnika Wprost pt. "Wydarzenia, które zmieniły Polskę i Świat 1982 - 2007". Prezentowana była na wystawie zorganizowanej wspólnie przez tygodnik Wprost i galerię Desa Modern w styczniu 2008 r.