EPSTEIN Henryk (Chaim) (1890 - 1944)
olej, płótno, 50 x 65 cm; sygn. l.d.: H.Epstein
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
23 x 30 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: H. Epstein
piórko, tusz, akwarela, 28,5 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: H.Epstein
olej, płótno
32,1 x 40 cm
olej, płótno, 50 x 61,5 cm;
sygnowany u dołu z lewej: H. Epstein
Por.: Malarstwo polskie w kolekcji Ewy i Wojciecha Fibaków,
olej, płótno, 38 x 46 cm; sygn. p.d. - H. Epstein
olej, płótno, 50,5 x 65 cm; sygn. l.d.- H. Epstein
olej, płótno, 50 x 61
sygn. l. d.: H. Epstein / 1921
olej, płótno, 61 x 73,5 cm;
sygn. l.d. - H. Epstein
Widok miasteczka w południowej Francji
olej, płótno 38,5 x 55,5
sygnowany u dołu po prawej: "H. Epstein"
olej, płótno
54 x 90,5 cm