ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
olej, tektura,
46,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno naklejone na tekturę, 35 x 42,5 cm
(w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri
olej, tektura,
30 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri
olej, tektura,
33,5 x 47 cm;
sygn. p.d.: aneri
olej, tektura,
52 x 66 cm;
sygn. p. d.: aneri;
na odwrocie napis: aneri / Wojciech Weiss maluję / Hanusię pod starym orzechem / w Kalwarii
Staś i Haneczka przy fortepianie
olej, tektura,
46,5 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri
olej, karton,
34 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri;
na odwrocie nalepka wystawowa z Muzeum w Brodnicy i Muzeum Narodowego w Toruniu
W ogrodzie - Wojciech Weiss przy sztalug
olej, tektura,
46 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri 35
olej, tektura, 50 x 35 cm
sygn. p. d.: aneri
Na odwrocie nalepka z BWA w Krakowie z ok. 1966, z nazwiskiem artystki, adresem, tytułem, techniką, wymiarami, numerem legitymacji ZPAP 1408
olej, tektura, 48,5 x 34,5 cm;
sygn. l.d.: aneri
olej, tektura,
50 x 35 cm
sygn. p. d.: aneri
Martwa natura z anemonami i lustrem
olej, tektura,
61 x 42 cm;
sygn. p. d.: aneri
Na odwrocie owalny stempel Magazynu Przyborów Malarskich Aleksandrowicz
olej, tektura,
44 x 59,5 cm;
sygn. l. d.: Aneri/ 19
olej, tektura,
32 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri