SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie,
44,5 x 94,5 cm,
sygnowany l.d. "A. Setkowicz", na krośnie ślady pieczątki "Karmański /Kraków/"
Scena batalistyczna. Obrona sztandaru
olej, płótno,
46,5 x 83 cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz
Stan zachowania: płótno sfalowane z drobnym ubytkiem śr. ok. 4 mm.
olej, tektura,
13,7 x 21,7 cm
sygn. na odwrocie p.g.: A. Setkowicz
olej, tektura,
13,7 x 21,7 cm
Akwarela, papier;
15 x 30 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
sygn. l.d.
akwarela, gwasz, papier
15.5x30 (w świetle passe-partout)
akwarela, papier naklejony na tekturę,
15,5 x 23,5 cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela, papier naklejony na tekturę
15,5 x 23,5 cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz
akwarela/papier,
15 x 29,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l. d.: 'A. Setkowicz'
akwarela, gwasz, tektura,
16 x 24 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz