CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
olej/tektura, 19,5 x 28,5 cm
sygnowany l. d.: `W. Chmieliński`
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, gwasz, papier, 48 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Wł. Stachowicz
WYJAZD SANIAMI ZE WSI, po 1950
olej, płótno
35.2 x 50.3 cm
sygnowany p.d.: WłChmieliński
Akwarela, papier; 49,5 x 35 cm
Sygnowany p. d.: Nowy Zjazd | Wł Stachowicz
Akwarela, papier, 24 x 33 cm w świetle ramy
Sygn. p. d. WŁ. CHMIELIŃSKI
RYNEK STAREGO MIASTA W WARSZAWIE, 1936-1939
Akwarela, ołówek, papier; 23,5 x 17,8 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. d.: Rynek Starego Miasta | Wł. Stachowicz
TARG NA M. RYNKU W KRAKOWIE, lata 1936-1939
akwarela, kredka, papier,
50 x 34.5 cm
sygnowana l.d.: Wł Stachowicz
Akwarela, ołówek, papier; 48,5 x 33,5 cm w świetle ramy
Sygnowany l. d.: Wł. Chmieliński
FASADA KATEDRY ŚW. JANA, 1936-1939
Akwarela, papier; 47,5 x 33,2 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. d.: Wł. Stachowicz
Olej, płótno; 50 x 35 cm
Sygnowany p. d.: Wł Chmieliński
Olej, płótno; 35 x 50 cm
Rynek Starego Miasta w Warszawie na Zamek Królewski
akwarela, papier, 33 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d: Wł. Chmieliński
akwarela, papier, 35 x 24,5 cm;
sygn. p.d: Wł. Chmieliński
Akwarela, papier; 29 x 45 cm w świetle oprawy
Sygnowany p. d.: Wł. Chmieliński
akwarela, tusz/papier, 34 x 24,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Wł. Chmieliński 1933`
Olej, tektura; 17,5 x 24,6 cm
Sygnowane p. d.: Wł. Chmieliński
Sygnowany p.d.: Nowy Zjazd | Wł Stachowicz
"Widok na Rynek Starego Miasta", "Kościół Panny Marii"
piórko, tusz, akwarela, gwasz, papier, 16,5 x 9 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Wł. Stachowicz
Akwarela, papier; 24,5 x 34,5 cm w świetle
Gwasz, akwarela, papier; 47 x 64 cm