BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
tusz/papier, 29 x 20 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.g.: `BEKSIŃSKI 65`
Estymacja: 16 000 - 19 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płyta pilśniowa, 72 x 86 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `BEKSIŃSKI | 1983`
Estymacja: 60 000 - 80 000 zł
olej/płyta pilśniowa, 88,5 x 79 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `BEKSIŃSKI | 1973`
- Lipert Gallery, Nowy Jork
- prywatna kolekcja, Stany Zjednoczone
- Lipert Gallery, Nowy Jork
Estymacja: 60 000 - 80 000 zł
olej, płyta, 123 × 102 cm
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI 1972
Estymacja: 100 000 - 110 000 zł
olej, płyta pilśniowa, 133 × 98 cm
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI | 1997 | TŃ
Estymacja: 100 000 - 120 000 zł
olej, płyta, 74 × 63 cm
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI 1979
Estymacja: 95 000 - 100 000 zł
olej, płyta; 61 x 73 cm
sygn. na odwrocie: BEKSIŃSKI/ 1979
estymacja: 70000 - 80000 zł
grafika komputerowa/papier, 40 x 32 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: `BEKSIŃSKI 2001` oraz numer p.d.: `5/50`
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
grafika komputerowa, 3/60, 43,5 x 33 cm,
opatrzona okrągłą suchą pieczęcią z napisem "Muzeum Historyczne w Sanoku Galeria Zdzisława Beksińskiego" oraz podłużną mokrą pieczęcią potwierdzającą wykonanie odbitki w Muzeum Historycznym. Dane uwiarygodnione są podpisem dyrektora muzeum Wiesława Banacha.
Dar Muzeum Historycznego w Sanoku.
grafika komputerowa, 61 x 82,5 cm
olej/płyta pilśniona, 78 x 61 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `BEKSIŃSKI | 1969`
Estymacja: 60 000 - 80 000 zł
grafika komputerowa/papier, 62 x 47,5 cm (arkusz)
sygnowany l.d.: `PO853`, śr. d.: `3/25`, p.d.: BEKSIŃSKI`
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
datowany p.g.: `25.7.58`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
olej, płyta, 123 × 61 cm
opis autorski na odwrocie: BEKSIŃSKI /1976
Estymacja: 98 000 - 110 000 zł
fotografia czarno-biała, brom,
papier naklejony na tekturę; 26,4 × 26,6 cm;
na odwrocie ołówkiem podpis autorski oraz autorski stempel
Estymacja: 16 000 - 19 000
olej na płycie, 61 x 73 cm,
sygnowany na odwrocie "Beksiński 72"
olej, płyta, 63 x 74 cm
sygn. Na odwrocie: BEKSIŃSKI 1979
Estymacja: 80000-90000 zł
olej, płyta; 123 x 102 cm
sygn. Na odwrocie: BEKSIŃSKI 1972
Estymacja: 80000-90000 zł
Olej, płyta, 122 x 100 cm
sygn. Na odwrocie: BEKSIŃSKI 72
na listwie oprawy cyfra 5 oraz nalepka K.M.P.i K. "Ruch" z nazwiskiem autora i informacją o wystawie 7 XII 1972 - 7 I 1973.
Obraz wystawiany: - Zdzisław Beksiński - Obrazy z lat 1971-72, Galeria Współczesna "Ruch" K.M.P. i K. W-wa, 7 XII 1972 - 7 I 1973. W jednostronicowym druku wydanym z okazji wystawy jest adnotacja: "Wszystkim wystawionym obrazom autor dał tytuł Oczekiwanie."
Estymacja: 80000-90000 zł