DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Artprint; wym.: 380 x 555 mm; sygn. oł. p.d.: T. Dominik, śr.d. tytuł, l.d.: Grafika komputerowa 1. Egz.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 82 x 92 cm
sygnowany l.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: `DOMINIK 1994 | OL.PŁ. 81 x 91 | PEJZAŻ`
Estymacja: 26 000 - 36 000 zł
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany l. d.: `Dominik`
Estymacja: 40 000 - 50 000 zł
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
Estymacja: 30 000 - 36 000 zł
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno,
54 x 65 cm,
sygn.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Akryl, płótno; 55 x 61 cm
Sygn. l.d. Dominik
Opisany na odwrocie
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 65 x 71 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
Estymacja: 28 000 - 35 000
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno,
60 x 92 cm;
opisany na odwrocie: DOMINIK 1976/ AKRYL 60
x 92/ PEJZAŻ XXIII
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl płótno,
90 x 110 cm;
sygn. p. d.: Dominik;
na odwrocie napis: Dominik 1975/ BIAŁA RÓŻA AKRYL/ 90 X 110 (wtórny) i nalepka wystawiennicza z wystawy w Indiach (1971) z tytułem "Trees in Bloom II"
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno,
54 x 72,5 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`
na odwrociu opisany: `DOMINIK 2011 | OL. PŁ 73 x 54 | PEJZAŻ`
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Akryl, płótno; 81 x 100 cm
Sygn. l.d. Dominik
Opisany autorsko na odwrocie
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Akryl, płótno;
60 x 81 cm
Sygn. l.d. Dominik
Opisany autorsko na odwrocie
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
drzeworyt/papier, 24 x 24 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem p. d.: `T. Dominik 60`, l. d.: `46`
Praca z teki "Konfrontacje"
Estymacja: 1 900 - 2 500
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
sygn. p. d. dat. na odwrociu
olej, płótno
90x110 cm
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akryl, płótno,
60 x 92 cm;
opisany na odwrocie: DOMINIK 1976/ AKRYL 60 x 92/ PEJZAŻ XXIII
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej na płótnie
100 x 100 cm
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Akryl, płótno; 74 x 95 cm
Sygn. p.d. Dominik
Na odwrocie: Dominik/ Owoce IV 1981/ 74 x 95 akryle