KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)
akwarela, kredka, 70 x 50 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier, 23,5 x 32 cm
(w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: J.Kraupe
1966 r.
Olej na płótnie 92 x 61 cm
Sygnowany p.d. - "J. Kraupe"
olej, płótno,
77.5 x 53.5 cm
sygnowany p.d. fioletową farbą: J.Kraupe
na odwrocie na płótnie napis: JANINA KRAUPE | "OPIS GÓRSKIEJ ŁĄKI" | OLEJ 2004
linoryt,
wymiary: 250 x 630 mm,
sygn. i dat. p.d.: J. Kraupe 1961,
tyt. l.d.: Wnętrze lasu.
Lit.: Janina Kraupe, grafiki, monotypie, akwarele, lata 60.",
katalog wystawy, Pod Rejentem, Nautilus 2001 r.
olej na płótnie,
wymiary: 67 x 50 cm;
sygn. l.d.: J. Kraupe, na odwrocie: Janina Kraupe/ Modelka/ olej 1947.
Martwa natura z gruszkami, 1946
olej, płótno,
43,5 x 52,5 cm;
sygn. p.d.: J. Kraupe, sygn. i dat na odwrocie: JANINA KRAUPE/ 1946
Pejzaż z różową chmurą, 1990 r.
akwarela,
56 x 42cm,
sygn.
akwarela,
69 x 50 cm,
sygn.
olej, tektura,
50 x 40,5 cm
sygn. p.g. Jkraupe
opis tył: JANINA KRAUPE / "BLASK JESIENI" / OLEJ 2003
akwarela, kredka, papier,
64.5 x 47.5 cm
sygnowana oł. l.d.: "Snopy" 1991, p.d.: J. Kraupe
akwarela, papier, 40 x 27 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: J. Kraupe (ołówkiem)
linoryt barwny
70x46 cm